DRABUŽIAI, AVALYNĖ IR AKSESUARAI

Išparduotuvės Vilniuje:

Savanorių pr. 176     |       Ukmergės g. 279     |        Ukmergės g. 308

Išparduotuvės Klaipėdoje:

Šilutės pl. 29

DRABUŽIAI MOTERIMS

Daugiau nei 100 prekinių ženklų drabužiai moterims: suknelės, striukės, paltai, džinsai, kelnės, palaidinės ir kitos aprangos detalės moterims.

Naujos prekės atvyksta kelis kartus per savaitę, o lentynos pildomos kiekvieną dieną, tad išparduotuvės lentynose visada yra virš 20 tūkstančių vienetų prekių!

DRABUŽIAI VYRAMS

Aukštos kokybės vyriški drabužiai: paltai, marškiniai, džinsai, kelnės, švarkai - žinomiausių ir mėgstamų prekinių ženklų!

Nupirktas prekes - keičia naujos, tad kaskartą atvykę rasite naujų nematytų "perliukų".

DRABUŽIAI VAIKAMS

Ryškus, spalvingi, o svarbiausia kokybiški rūbai patiems mažiausiems.

Organinės medvilnės bodžiukai, šliaužtinukai, neperšlampantys ir neperpučiami paltai ir striukės - pramogomos lauke, sportinės kelnės, spalvingos suknelės ir kiti drabužiai vaikams - žemomis kainomis. Lentynose rasite drabužių nuo kūdikių iki paauglių!

AVALYNĖ

Daugybė skirtingų modelių, platus dydžių pasirinkimas, populiarūs ir mėgstami prekiniai ženklai: avalynė vyrams, moterims ir vaikams.  Avalynės skyriuje rasite stilingus sportinius batelius laisvalaikiui ir sportui, klasikinius batus darbui ar stilingus ir patogius aukštakulnius. Ieškok savo naujų batų - F8 OUTLET.

AKSESUARAI

Užpildykite savo stilių reikalingomis detalėmis: žinomiausių prekinių ženklų aksesuarai moterims, vyrams ir vaikams. Odiniai rankinukai, talpios kuprinės, stilingos mažos kosmetinės ar piniginės. O gal ieškote naujo kaklaraiščio ar šalio, kepurės ar pirštinių? Viskas - vienoje vietoje!

NAMAMS

Prekės namams! Asortimentas ruošiamas. 

Mes socialiniuose tinkluose